Yönetim Kurulu

Şirketin üst yönetim organı olarak Yönetim Kurulumuz, şirketin çıkarlarına hizmet etmeye ve şirket değerinde sürdürülebilir büyüme sağlamaya kararlıdır.

Bu amaçla Yönetim Kurulumuz derki;

“Sağlığımız risk altında olduğunda hızlı ve erken teşhisten en etkin ve kalıcı tedavilere ulaşma konusunda en çok doktorlara güveniriz. Yenilikçi, yüksek teknoloji içeren ve dünya standartlarının üstünde bulunan tıbbi cihazların klinik karar alma ve tedavi prosedürü oluşturmanın merkezinde yer aldığını biliriz. Dünyanın pek çok ülkesinde, üniversitesinde ve hastanelerinde elde ettiğimiz 30+ yıllık tecrübe ile birlikte teşhis, tedavi, dijitalleşme, patent ve yapay zeka konularında benzersiz güçlerimiz var. Sektörden bağımsız bu gücümüzü ülkemizdeki sağlık atılımlarının öncülük etmesi için insanlık faydasına kullanmak istiyoruz.”

Prof. Dr. Tarık ÖZKUL
Elektrik Elektronik Mühendisi

Boğaziçi Üniversitesi’nden Elektrik Mühendisliği, Florida Tech’ten MS ve PhD dereceleri aldı. Kariyeri boyunca 50’den fazla patent, 60’tan fazla ürün geliştirdi.

Prof. Dr. M. Haluk ÖZKUL
KBB Uzmanı

Hacettepe Üniversitesi Sivas Tıp Fakültesi’nden birincilikle mezun oldu. ABD Harvard Medical School’da Temporal Bone Supervisor olarak çalıştı. İki Eğitim – araştırma hastanesinde klinik şefi olarak yüzlerce uzman hekim yetiştirdi.

Burhan ÖZMEN
Endüstri Mühendisi

Kırıkkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde hem lisans hem de yüksek lisans eğitimlerini aldı. Yurtiçi ve yurtdışında mühendis, endüstriyel tasarımcı, teknoloji girişimcisi olarak pek çok çalışma yürüttü.